Polska wersja English version

  
Strona domowaBadania NaukoweMEDYCYNA I ZDROWIEKontaktKsiążka - Pasje i Marzenia Liderów XXI wieku

Nauka i Biznes

NAUKA I BIZNES magazyn

WARSAW BUSINESS GUIDE

Waluty

Notowania krajowe

Notowania zagraniczne

 
KSIĄŻKA - PASJE I MARZENIA LIDERÓW XXI WIEKU
piątek, 14 stycznia 2011 11:04

Książka składa się z 21 menedżerskich opowieści.

Wywiadów udzielili:
Przedsiębiorcy: Andrzej Blikle,  Henryk Orfinger,  Wojciech Soszyński, Jędrzej Wittchen, Józef Wojciechowski, Rafał Bauer.  
Menedżerowie: Lidia Adamska, Ewa Małyszko, Karina Wściubiak-Hankó, Robert Kierzek. 
Kobiety biznesu:  Dorota Soszyńska, Irena Eris,  Monika Wittchen, Teresa Mokrysz.
Ludzie nauki: Krzysztof Obłój, Bogusław Maciejewski, Katarzyna Chałasińska – Macukow, Henryk Krawczyk, Henryk Skarżyński, Waldemar Tarczyński.
A także psycholog- Wojciech Eichelberger.

 

I tak menedżerowie jak Lidia Adamska, która mówi o odwadze, ryzyku i niepewności. Ewa Małyszko przyznaje się do tego, że najbardziej ceni ludzi. Karina Wściubiak-Hankó jest zafascynowana alchemią codzienności. Robert Kierzek dostrzega w biznesie ducha sportowej rywalizacji.
Kobiety biznesu: Najbardziej przedsiębiorcze kobiety polskiego biznesu opowiadają o swoich firmach. W roli głównej występują właścicielki firm, które skutecznie wykorzystują swoje zdolności, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Dorota Soszyńska opowiada o tym, jak być liderem, który nie boi się współpracować ze świetnymi specjalistami, oraz o sukcesie firmy osiąganym dzięki ludziom. Irena Eris mówi o spełniających się kobiecych marzeniach. Monika Wittchen wyjawia tajemnicę, jak osiągnąć coś, co na początku wydaje się niemożliwe. Teresa Mokrysz wierzy w to, co robi, i nie przestaje tego kochać .
Przedsiębiorcy: Andrzej Blikle opowiada o swoim szczęściu i sukcesie odniesionym dzięki nowoczesnemu zarządzaniu jedną z najstarszych rodzinnych firm w Polsce. Henryk Orfinger ujawnia tajemnice sukcesu. Wojciech Soszyński opowiada o tym, co ogranicza Polaków w osiąganiu sukcesów na rynkach zagranicznych. Jędrzej Wittchen dostrzega rolę intuicji w życiu i w biznesie. Józef Wojciechowski opowiada o swojej słabości do pięknych kobiet i chłodnej kalkulacji w biznesie. Rafał Bauer ujawnia wizję swojego biznesu.
Ludzie nauki: Krzysztof Obłój opowiada o zarządzaniu w XXI wieku, o szczęśliwych firmach i mądrych porażkach. Henryk Skarżyński mówi o swoich marzeniach, konsekwencji i skuteczności w ich realizacji. A także Bogusław Maciejewski, Katarzyna Chałasińska – Macukow, Henryk Krawczyk, Waldemar Tarczyński, oraz psycholog Wojciech Eichelberger.

Cena książki (1 egz.) = 39,90 zł, w tym wliczony koszt wysyłki - list polecony

Aby zamówić: 
1.wyślij e-mail - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , a w nim podaj: liczbę egzemplarzy oraz dane i adres  do wysyłki,

2. w mailu zwrotnym otrzymasz nr konta, na które należy wpłacić należność,

3. po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy książkę w ciągu 48h.

4. wystawiamy fakturę VAT


 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaReklama Reklama Reklama Reklama Reklama Reklama Reklama Reklama Reklama Reklama

www.businessguide.pl - The Best in Poland phone number / fax number: +48 22 747.00.63, e-mail adress: bg@businessguide.pl